Shop podľa Kategórií

USB Elektrické Výcvik Psa Golier Anti Kôry Stop Šok Pet Diaľkové Ovládanie Nepremokavé Nabíjateľná pre Všetky Veľkosti Vibrácie Zvuku

Novinka

€8.42

Produkt Prehľady

Tento plne vodotesný e-golier je veľmi obľúbený u psa školiteľov a majiteľov domácich zvierat. Jeho odbornej prípravy vám pomôže kontrolovať a cvičiť svojho psa v účinné rozsahu rad funkcií, vrátane vibračné upozornenie ,zvukové varovanie a elektrostatické trest.S jeho vzdialený dizajn, môžete diaľkové kôry zastavenie, beh o opravu, jednoduché volanie späť, hryzenie ,boj,atd... bude To váš dobrý tréning asistent.

Funkcie

Pes šok golier s diaľkovým: vzdialený zazvonil na výcvik psa golier až 1000ft, ktorá vám umožňuje trénovať vášho miláčika ľahko aj v interiéri a exteriéri. Takže môžete použiť to v parku, záhradke, na pláži, alebo kdekoľvek inde.

3 Režimy,Výcvik Psa, Efektívne : Tento pes šok golier má 3 režimy-Štandardný Tón, Vibrácií(1-8)úrovne a Šok(1-16)úrovne.Tieto režimy sú dizajn správne psa správanie, ako je agresivita, peeing v nesprávnom mieste, posedenie v nesprávnom čase, zbytočné, štekanie a iné nevhodné správanie.

Nepremokavé Psa Šok Golier & LCD displej s podsvietením obrazovky: školenia golier prijímač je vodotesný IPX67, ktoré dávajú vášho domáceho maznáčika viac slobody pri outdoorových aktivít. A diaľkový vysielač má LCD displej s podsvietením, ktorý vás podporuje, aby vlak váš pes celý čas.

Multi-výcvik Psa Systém a pamäť pre nastavenia: Náš výcvik psa golier mať A+B kanál dizajn, To môže vlak dvoch psov naraz.Či už máte jeden alebo dva psy, môžete to jednoducho dosiahnuť úlohou školenia alebo ich s 1 diaľkový vysielač. A pamäť pre nastavenia umožňuje jednoduché ovládanie, to znamená, že môžete používať tento golier na vlak až tri rôzne psov s tri rôzne nastavenia bez jej obnovením.

Bezpečnostné blokovanie Tlačidiel a Certifikácia: bezpečnostný zámok klávesnice sa funkcie psa šok golier. Chráni vášho psa pred neúmyselným manipulácie.

Vhodné pre Rôzne psa: Od 15 do 100 libier psov, náš pes obojok je vhodný pre rôzne psov. Tento balík obsahuje dlhé a krátke kontaktné miesta, ktoré sú vhodné ako pre krátke a dlhé vlasy psov.

Balenie obsahuje

1 x Diaľkový Vysielač

1 x Prijímač Golier

1 x Nastaviteľný Golier

1 x Test Svetlo

1 x USB Nabíjací Kábel

4 x Kontaktné Miesta

2 x Vodivé Silikónové

1 x Podrobný užívateľský Manuál

Štítky: výcvik agility psov, pes rampa, draci psov, guardian proti kôry, väzby domáce zvieratá, lst šok, anti kôry, muži šok golier, anti kôry golier, pes.

Číslo Modelu ZAWS231
Funkcia 3 Sú tam 2 miestnosti na ovládanie psa samostatne
Funkcia 1 Bezpečnostný zámok
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 2 Cuttable golier
Zdroj Napájania Nabíjateľná lítium-iónová batéria (vstavaný)
Vymeniteľné elektródy Vhodné pre psov s rôznymi dĺžkami vlasov
Je To Inteligentné Zariadenie No
Výstupné napätie 5V, 0,5 A
Materiál Plastové
Druh Psy
USB nie je potrebné plug
Položka Druh Výcvikové Obojky
3 tréningové režimy Šok / vibration / zvuk

Napísať recenziu

USB Elektrické Výcvik Psa Golier Anti Kôry Stop Šok Pet Diaľkové Ovládanie Nepremokavé Nabíjateľná pre Všetky Veľkosti Vibrácie Zvuku

USB Elektrické Výcvik Psa Golier Anti Kôry Stop Šok Pet Diaľkové Ovládanie Nepremokavé Nabíjateľná pre Všetky Veľkosti Vibrácie Zvuku

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať