Shop podľa Kategórií

Batéria pre APPLE iPAD MINI 2 (A1512)

Novinka

€15.30

ŠPECIFIKÁCIE

Craftmann Batérie je najlepšia náhrada za Apple (A1512) batérie. Technické vlastnosti spĺňajú požiadavky definované podľa mobilného zariadenia výrobcu.

- Článok: C1.04.019

- Originál Kód: A1512

- Typ batérie: Li-ion

- Kapacita: 6470mAh (23.9 Wh)

- Napätie: 3,7 V

KOMPATIBILITA

APPLE IPAD MINI 2.

ZÁRUKA

12 mesiacov / 300 nabíjacích cyklov (začnite používať batérie pred uplynutím úložnej lehoty). Prosím, skontrolujte dobu skladovania batérie značky a jednotlivé balenie.

UMIESTNENIE

Craftmann batérie sa vyrábajú v Guangzhou Science City (Čína). Toto je miesto na umiestnenie stovky svetových najväčších výrobných spoločností. Veľmi blízko k Pchu Port a len 45 minút autom do Hong Kong hranice.

Životné PROSTREDIE

Máme obrovský výrobných a skladovacích priestorov (40,000 štvorcových stôp), čisté a jasné, 24/7 klimatizované miesto. Lítiové články a batérie sú udržať v suchom a chladnom prostredí. Toto je veľmi dôležité pre výkon batérie a kruh života.

MECHANIZÁCIA

Mzdové náklady dramaticky zvýšiť v Číne v posledných rokoch. Inteligentné stroje nahrádzajú človeka vo výrobe, tvrdo pracuje, bez dovolenky.

AUTOMATIZÁCIA

Počítačové technológie a inteligentné počas bolo možné zefektívniť riadenie výroby a zníženie nákladov. Craftmann batérie nie sú nižšej kvality na reálne originálne batérie, ale lacnejšie aspoň dva krát.

KONTROLA KVALITY

Technické požiadavky, 100% vstupné a výstupné kontrolné nám umožňuje vyrábať vysokokvalitné batérie. Čas života našich batérie dosiahne 500 cyklov alebo 25 mesiacov. Výrobné vady len o 0,5%.

IDENTIFIKÁCIA

Čiarové kódy sú dôležité pre maloobchodnej distribúcie. QR kódy získať efektívne proti falošné tvorcov. Posledných 10 rokov sa nám nepodarilo nájsť žiadne podobné kopírovať naše výrobky.

PONUKY PRE PROFESIONÁLOV

+1 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 5 batérie nástroje, stavebnice

+2 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 10 batérie nástroje, stavebnice

ŠPECIÁLNE FUNKCIE

Môžeme poskytnúť Vaše osobné lazer známky na hliníkové prípade.

Štítky: pisen ipad batérie, ipad 1. a1337 batérie, batérie ipad, remeselník c3 batérie, aiqos batérie, batéria craftmann, batérie 5000 mah, box tv, 6000mah batéria tabletu, ipad pro.

Originál alebo Nie Kompatibilné
Názov Značky CRAFTMANN
Kapacita batérie(mAh) Vyššie 5000mAh
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu C1.04.019
Certifikácie Kvality ce

Napísať recenziu

Batéria pre APPLE iPAD MINI 2 (A1512)

Batéria pre APPLE iPAD MINI 2 (A1512)

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať