Shop podľa Kategórií

Beres kg-205 golf rukoväte Vysoko kvalitné gumové gripy Factory veľkoobchod Honma zovretia 10pcs/veľa

Novinka

€19.56

O Platby:

1,Môžeme prijať Western Union a Peniaze Objednávky, najlepší spôsob je priame platby on-line, môžete vybrať sami. Ak chcete, aby ostatné platobné podmienky prosím, dajte nám vedieť, ako ste objednávku.

2,Plná platba musí byť uskutočnená do 7 dní po placingyour objednávky, inak bude objednávka neplatný alebo zrušený v systéme.

3,uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby,adresa, psč a telefónne číslo pri vypĺňaní ste kupujúceho informácie.

O Preprave:

1,zašleme tovar, čo najskôr po úplnom zaplatení bola potvrdená. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí.

2,Ak svoj pozemok príchodu, prosím skontrolujte, či balík, sú v dobrom stave pred prihláste sa. Ak pozemok bol zlomený alebo ukradnuté, prosím, odmietnuť ju a kontaktujte nás. Inak, všetky škody a zodpovednosť hradí svoj vlastný!!

O Záruke :

1,Všetky výrobky sú kontrolované pred odoslaním, takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky v jednom týždni a musíte sa obrátiť na nás s do 24 hodín od prijatia nákup.

2,dopravy a odovzdanie poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a lodnej dopravy.

3,Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. Muži urobili chyby, nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej.

4,Pre všetky položky, prosím, zašlite prostredníctvom EMS alebo miestneho príspevok pri poslať späť.

Prosím, zanechajte nám päť hviezdičiek spätnú väzbu

Ak nie ste spokojní s týmto nákup, prosím, kontaktujte nás do 24 hodín, Sme sa zostať s vami vyriešiť problém, vďaka a pozdravom!

Štítky: golf grip stredne veľké, golf grip honma, golf club, honma guľou, klub držiteľ, závažnosť grip golf, lineárne beringovom, zľava golf pride rukoväte, gripline golfové uchopenie, golf grip pride.

Materiál Gumené
Číslo Modelu 205
Názov Značky GeoLeap
Grip Veľkosť ŠTANDARD

Napísať recenziu

Beres kg-205 golf rukoväte Vysoko kvalitné gumové gripy Factory veľkoobchod Honma zovretia 10pcs/veľa

Beres kg-205 golf rukoväte Vysoko kvalitné gumové gripy Factory veľkoobchod Honma zovretia 10pcs/veľa

Súvisiace produkty
Produkt bol pridaný do zoznamu porovnávať