logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7440 350
 
Želáte si dostávať do e-mailu lasty
a novinky
 
 
katalog titulka
 
 
sacka logo
 

ZĽAVY

 
Seniorom nad 55 rokov ponúkame zľavy vo vybraných termínoch a vo vybraných pobytových a poznávacích zájazdoch z tabuľkových cien. Zľava sa poskytuje seniorovi, ktorý v čase zájazdu dovŕši minimálne 55 rokov a viac. Zľavu si musia klienti uplatniť pri zakúpení zájazdu/pobytu a zľava sa môže kumulovať so zľavami FIRST MINUTE a NAVIAC a VERNÝ KLIENT pri pobytoch a poznávacích zájazdoch.
 
 
Klientom, ktorí sú naši stáli klienti a zúčastnili sa aspoň jedenkrát na LETECKÝCH POBYTOVÝCH ZÁJAZDOCH a zájazdoch typu MORE a POZNÁVANIE letecky organizovaných cestovnou kanceláriou PEGAS TOUR za posledné 3 roky, poskytujeme zľavu 10,- € z katalógovej ceny bez príplatkov akéhokoľvek zájazdu z ponuky LETECKÝCH POBYTOVÝCH ZÁJAZDOV a zájazdov typu MORE a POZNÁVANIE letecky. Zľavu si musia klienti uplatniť pri zakúpení zájazdu a zľava sa môže kumulovať so zľavami FIRST MINUTE pre LETECKÉ POBYTOVÉ ZÁJAZDY a MORE a POZNÁVANIE letecky a so zľavou SENIOR TRAVEL 55+.
 
 
V ponuke PEGAS TOUR opäť nájdete zájazdy, známe z predchádzajúcich rokov pod názvom SENIOR TRAVEL 55+. Aj tento rok sme pripravili takýto typ zájazdov pod názvom LETECKÉ POBYTOVÉ ZÁJAZDY a obľúbené zájazdy MORE a POZNÁVANIE letecky. Zájazdy nie sú vekovo obmedzené. Výhodou pre seniorov je, že seniori majú nižšiu cenu formou zľavy až do výšky 70,- €! Zľavu si musia klienti uplatniť pri zakúpení zájazdu a zľava sa môže kumulovať so zľavami FIRST MINUTE pre LETECKÉ POBYTOVÉ ZÁJAZDY a MORE a POZNÁVANIE letecky a so zľavou STÁLY KLIENT.
 
 

ZĽAVA FIRST MINUTE až do 20%

POBYTY - individuálnou a autobusovou dopravou

 
ZĽAVA
12% FIRST MINUTE
+2% NAVIAC
+3% VERNÝ KLIENT
+3% SENIOR 55+
do 31.12.2018
 
ZĽAVA
10% FIRST MINUTE
+2% NAVIAC
+3% VERNÝ KLIENT
+3% SENIOR 55+
do 31.01.2019
 
ZĽAVA
7% FIRST MINUTE
+2% NAVIAC
+3% VERNÝ KLIENT
+3% SENIOR 55+
do 28.02.2019
 
ZĽAVA
5% FIRST MINUTE
+2% NAVIAC
+3% VERNÝ KLIENT
+3% SENIOR 55+
do 31.03.2019
 

Uvedené zľavy za skorý nákup sa vzťahujú na ponuku pobytových zájazdov na minimálne 7 nocí a ponuku poznávacích zájazdov v katalógu PEGAS TOUR na rok 2019. Všetky zľavy je potrebné si uplatniť hneď pri uzatváraní Zmluvy o zájazde jednorazovo, spätne sa uplatniť nedajú. Pre nárok na zľavu FIRST MINUTE, VERNÝ KLIENT a SENIOR 55+ stačí zaplatiť zálohu vo výške 50% z celkovej ceny zájazdu a doplatok 30 dní pred začiatkom zájazdu, ak nie je dohodnuté inak.

Zľavy pri pobytoch sa poskytujú z ceny základných lôžok (1. a 2. lôžko) dospelej osoby z tabuľkových cien hotelov resp. z tabuľkových cien apartmánov. Zľavy pri poznávacích zájazdoch sa poskytujú z tabuľkových cien. Zľavy sa neposkytujú z ceny prísteliek, z detských cien, zo žiadnych možných alebo povinných príplatkov. Pri pobytových zájazdoch na minimálne 7 nocí a pri poznávacích zájazdoch máte nárok pri úhrade celej sumy zájazdu jednorazovo na ďalšiu zľavu NAVIAC +2%. Zľavy FIRST MINUTE a NAVIAC a VERNÝ KLIENT a SENIOR 55+ sa dajú kumulovať. Pri skupinových kalkuláciách sú ceny a zľavy stanovené individuálne.

 

  NAVIAC +2 %

Pri pobytoch na minimálne 7 nocí a pri poznávacích zájazdoch označených zľava FIRST MINUTE máte nárok pri úhrade celej sumy zájazdu jednorazovo do uvedených termínov zliav na ďalšiu zľavu NAVIAC +2 %.

 

ZĽAVA FIRST MINUTE až do 15%

POZNÁVACIE ZÁJAZDY - autobusovou a leteckou dopravou, karneval a Veľká noc

Zľavy pri poznávacích zájazdoch sa poskytujú z tabuľkových cien. Zľavy sa neposkytujú z ceny prísteliek, z detských cien, zo žiadnych možných alebo povinných príplatkov. Pri pobytoch na minimálne 7 nocí a pri poznávacích zájazdoch máte nárok pri úhrade celej sumy zájazdu jednorazovo do uvedených termínov zliav na ďalšiu zľavu NAVIAC +2%. Zľavy FIRST MINUTE a NAVIAC a VERNÝ KLIENT a SENIOR 55+ sa dajú kumulovať. Pri skupinových kalkuláciách sú ceny a zľavy stanovené individuálne.

 
ZĽAVA
7% FIRST MINUTE
+2% NAVIAC
+3% VERNÝ KLIENT
+3% SENIOR 55+
do 31.01.2019
 
ZĽAVA
5% FIRST MINUTE
+2% NAVIAC
+3% VERNÝ KLIENT
+3% SENIOR 55+
do 31.03.2019
 
 
 

ZĽAVA FIRST MINUTE až do 70 €

LETECKÉ POBYTOVÉ ZÁJAZDY, MORE a POZNÁVANIE letecky,

 
ZĽAVA
-50 € /os.
- 10 € /os. STÁLY KLIENT
klient, ktorý cestoval s CK PEGAS TOUR aspoň jedenkrát za posledné 3 roky
- 10 € /os. SENIOR TRAVEL 55+
klient, ktorý v čase zájazdu má minimálne 55 rokov a viac
do 31.12.2018
 
ZĽAVA
-25 € /os.
- 10 € /os. STÁLY KLIENT
klient, ktorý cestoval s CK PEGAS TOUR aspoň jedenkrát za posledné 3 roky
- 10 € /os. SENIOR TRAVEL 55+
klient, ktorý v čase zájazdu má minimálne 55 rokov a viac
do 31.01.2019
 

Uvedené zľavy sa vzťahujú na LETECKÉ POBYTOVÉ ZÁJAZDY (str. 54-56) a zájazdy MORE a POZNÁVANIE s výletmi v cene letecky (str. 57) v katalógu PEGAS TOUR na rok 2019. Všetky zľavy je potrebné si uplatniť hneď pri uzatvorení Zmluvy o zájazde jednorazovo, spätne sa uplatniť nedajú. Pre nárok na zľavu FIRST MINUTE, STÁLY KLIENT a SENIOR TRAVEL 55+ stačí zaplatiť zálohu vo výške 50 % z celkovej ceny zájazdu a doplatok 30 dní pred odchodom na zájazd, ak nie je dohodnuté inak.

Zľavy FIRST MINUTE sa poskytujú z ceny základných lôžok (1. a 2. lôžko) osoby z tabuľkových cien. Zľavy FIRST MINUTE sa neposkytujú z ceny prísteliek ani zo žiadnych možných alebo povinných príplatkov. Zľavy STÁLY KLIENT a SENIOR TRAVEL 55+ sa môžu poskytovať z ceny prísteliek. Zľavy FIRST MINUTE a STÁLY KLIENT a SENIOR TRAVEL 55+ sa dajú kumulovať.Ubytovanie pri zájazdoch typu MORE a POZNÁVANIE letecky je zabezpečené prevažne v trojhviezdičkových hoteloch príp. v hoteloch vyššej kategórie v dvojlôžkových izbách resp. v dvojlôžkových izbách s prístelkou v letoviskách pri mori. U týchto typov zájazdov je ubytovanie počas trvania celého zájazdu na jednom mieste a v jednom hoteli.

 
Kompletné informácie k zľavám v PDF súbore pdf