logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
SLOVENSKO - Liptov

vyberte hotel

HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA*** |  GALERIA THERMAL**** |  BEŠEŇOVÁ*** | 
 
 

 hotel   HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA*** 

 
POLOHA: Holiday Village Tatralandia sa nachádza priamo v srdci Liptova na okraji mesta Liptovský Mikuláš. 
Spolu s Aquaparkom Tatralandia a Funparkom je súčasťou komplexu Holiday Resort Tatralandia – tvorí tak najväčší vodný areál v strednej Európe. V priamom susedstve komplexu sa nachádza multifunkčná športová hala, Liptov Aréna. Centrum mesta Liptovský Mikuláš je vzdialené približne 4 km.
VYBAVENIE HOTELA: recepcia, reštaurácia, požičovňa športových potrieb, požičovňa spoločenských hier na recepcii, bowling, kino 5D, billiard, tenisový kurt a športoviská (streetball a volejbal v lete,prírodné klzisko v zime), detský kútik s množstvom hračiek, game zone, ohniská a grily
UBYTOVANIE: chatky sú komfortné a útulne vybavené.Všetky typy chatiek majú SAT TV, telefón, plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou. V chatke je plne funkčné elektrické kúrenie, ktoré je možné využívať počas celého roka. Ubytovaným hosťom sa poskytuje posteľná bielizeň, osušky a uteráky.
Chatka A 4+1 pre 4-5 osôb:  na prízemí sa nachádza kuchyňa, sprcha s WC a spoločenská miestnosť s gaučom pre 1 osobu. Na poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá chatka má balkón a letnú terasu s dreveným nábytkom.
Chatka B 3+1 pre 3-4 osoby: samostatne stojaca jednopodlažná chatka, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spoločenská miestnosť s gaučom  pre 1 osobu, kuchyňa, sprcha s WC, každá chatka má svoju letnú terasu s dreveným nábytkom.
Chatka C 7+1 pre 7-8 osôb: samostatne stojaca chatka, na prízemí sa nacházda spoločenská miestnosť s gaučom pre 1 osobu, kuchyňa, sprcha s WC, na poschodí sa nachádza spálňa s manželskoku posteľou a samostatným lôžkom a spláňa s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami alebo 4 samostatne stojace lôžka, každá chatka má svoju letnú terasu s dreveným nábytkom.
Strava : raňajky resp. polpenzia; raňajky - formou švédskych stolov, večere servírované/bufet v hotelovej reštaurácii
Okolie : Liptovská Mara, Vlkolínec, Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa Slobody, aquapark Tatralandia, vodný park Bešeňová, Múzeum liptovskej dediny, Múzeum baníctva a hutníctva, Vrbické pleso, Chopok, Park Mini Slovensko - autentické miniatúry slovenských kultúrnych a technických pamiatok, Zoo Kontakt
Naša mienka : Holiday Village Tatralandia je skutočne výnimočné miesto, kde sa spája zábava, relax, dobrodružstvo a priateľská atmosféra do jedného komplexu. Množstvo atrakcií na jednom mieste povyšuje Holiday Village Tatralandia na jedinečné miesto plné zážitkov ideálne pre rodiny s deťmi.
 
 
V cene:
• ubytovanie • raňajky resp. polpenzia • parkovanie • neobmedzené vstupy do aquaparku • zapožičanie detského inventáru na požiadanie (detská postieľka, detská stolička, stupienok, zábrana na posteľ, zábrana na schodisko, ohrievač fliaš, detská vanička) • detská kozmetika na izbe 1x za pobyt • zľava 20% na vstup do Keltského saunového sveta, ktorý je súčasťou aquaparku** • wifi v priestore pri lobby bare • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie +1,30 €/dospelá osoba/deň, +0,70 €/dieťa do 15r./deň  
 
Povinné príplatky:
• miestny poplatok cca 1,50 €/osoba/noc - platba na mieste  
 
Hotel používa dynamické ceny, všetky ceny je potrebné vyžiadať. Pobyt je možný s raňajkami alebo polpenziou. Orientačná cena ubytovania s raňajkami od 110,-/chatka typ A/noc